kosmetologia dla twojej pięknej skóry

Szczęśliwego Nowego Roku i pięknej skóry

Szczęśliwego Nowego Roku i pięknej skóry

Happy New Year 🎉🎆🎉
Rok 2018 był dla mnie rokiem wielu wyzwań zawodowych, naukowych, rodzinnych i emocjonalnych. Ale było pięknie razem z bliskimi w wyjątkowych miejscach, a zawodowo dał mi wiele satysfakcji – cała masa zadowolonych pacjentów, jeszcze więcej planów pielęgnacyjnych, wykonanych zabiegów kosmetologicznych.

Hit roku 2018 Japoński Masaż Kobido oraz zabiegi laserowe ATON – to wszystko złożyło się na wielki sukces, choć tym samym na miejsza aktywność na instagramie i blogu, natomiast już mam dla Was całą masę pomysłów i przygotowanych szkiców.
Dla wszystkich pięknego roku 2019🎉

I pięknej i zdrowej skóry 🎉

Dziękuję Ci za aktywność na blogu, Facebook i instagramie. Dziękuję za tak duża ilość wiadomości, pytań i nowy osób przychodzących na zabiegi – serdecznie zapraszam.

A Ty jesteś z siebie dumny, co Tobie się udało w 2018, jakie plany na nowy rok? 🍾🎊

Co chciałabyś się dowiedzieć o:

-skórze,

-pielęgnacji,

-zabiegach,

-problemach skórnych w nowym roku?

Bądź częścią bloga, daj znać w komentarzu, a ja z chęcią opowiem.8 thoughts on “Szczęśliwego Nowego Roku i pięknej skóry”

  • Rzucam palenie po raz drugi – wiem że mi się uda – podobanie jak ostatnio. Nie paliłam już 4 lata jednak wróciłam do nałogu z wielkiego stresu. Takie mam plany na ten rok. Zeszły źle wspominam – działo sę u mnie dużo złego

    • Życzę Ci wszystkiego dobrego, oby działo się już tylko lepiej, a stres rujnuje zdrowie właśnie wpedza nas w nałogi i pogarsza stan skóry.

  • Rok 2018 nie był dla mnie zły ale i nie był w pełni dobry. Zdecydowanie druga połowa jest lepsza. Doceniam to co mam i to co przeżyłam, dziękuję za ten czas i nastawiam się pozytywnie na przyszłość. Na pewno w sferze kosmetycznej był bogatszy od poprzednich. Plany mam duże i ważne. Bardzo bym chciała aby wszystko się udało. Odpowiadając na Twoje pytanie raczej nic. Staram się być na bieżąco a jeżeli coś mnie interesuję to szukam. Twój blog jest naprawdę obszerny w wiedzę. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *