kosmetologia dla twojej pięknej skóry

Świetlisty makijaż od L’Oreal Paris

Świetlisty makijaż od L’Oreal Paris

Witaj! Od dłuższego czasu wiele z Was pyta się o makijaż, hit, co używać i jak używać. Dlatego, że makijaż od lat lubiłam, widziałam, że dobrze wykonany może podkreślić naturalne piękno. 

I to powód dla którego postanowiłam wprowadzić na stronie dodatkową zakładkę gdzie będziesz mogła przeczytać i poznać produkty do makijażu.

Dziś przedstawię Ci świetne i świetliste produkty od L’Oreal Paris

L`Oreal Paris, Glow Mon Amour, Highlighting Drops (Rozświetlacz w płynie)

Z ręką na sercu polecam

Jest to mój pierwszy rozświetlacz w takiej postaci i myślę, że gdyby mi możliwość testowania go dzięki wizaż.pl nigdy bym się nie zdecydowała na jego zakup. Od początku jak widziałam tego typu produkty miałam obawy: jak będę wyglądać, czy to nie za mocny produkt, czy będę umiała go zaaplikować.

Wszystkie te wątpliwości zostały rozwiane.

Jestem szczęśliwa, że mogłam go testować, że poznałam ten produkt – zostaje u mnie na stałe!

Paleta 4 rozświetlaczy L’Oreal Paris, La Vie En Glow Illuminators 

Piękne rozświetlenie

Dzielę się z Wami moją opinię – otrzymałam paletkę Illuminators 02 COOL GLOW, Highlighting Powder Palette w ramach testowania wizaż.pl.
Od dawna poszukiwałam dobrego rozświetlacza, w dobrym kolorze/kolorach, który będzie podkreślał urodę, ale nie będzie wyglądał sztucznie. I tak oto przedstawiam Wam tą paletkę, która dzięki czterem kolorom: perłowo-srebrny – 01 MOONLIGHT, złoty – 02 OH MY GOLD, różowe złoto – 03 PINK PEARL oraz ciepły bronze – 04 BRONZE GLAZE (opisane po polsku kolory to moja ich interpretacja podczas ich stosowania). Dodatkowo na odwrocie mamy umieszczony rysunek jak i gdzie który kolor zastosować. Opakowanie jest bardzo ładne i zgrabne i do tego eleganckie.
Kolory pięknie wyglądają na twarzy, nakładałam je wcierając palcem, aby móc dozować odpowiednie natężenie ale także odpowiednio w danym miejscu umiejscowić produkt. Elekt rozświetlenia jest estetyczny, naturalny i piękny, oczywiście wiadomo, że jak nałożymy dużo tego preparatu może wyglądać to nieładnie i nieestetycznie. To do czego mogę się przyczepić to intensywność koloru różowego – to tylko delikatne i subtelne muśnięcie – jeśli chcesz zastosować go jako róż będzie mało widoczny, a kolor perłowy 01 trzeba uważać z jego ilością by nie nadać skórze wrażenia białej plamy.

L`Oreal Paris, Brow Artist Xpert (Automatyczna kredka do brwi)

Polecam, dla mnie idealna

Przedstawiam Wam moją opinię – Testowałam kredkę podczas testowania wizaż. Dla mnie ta kredka jest doskonała, przy ciemnej oprawie oka kolor idealnie się sprawdził, możliwość wyrysowania włosków dodatkowo dzięki szczoteczce możliwość roztarcia ostrych granic, brwi są podkreślone, ale wyglądają naturalnie. Jest średnio twarda, podczas nakreślania nie rozpada się. Pięknie podkreśla brwi – uzależniłam się od niej, nie umiem wyjść bez jej użycia z domu.
Dodatkowo opakowanie jest eleganckie i poręczne.

Podobają Ci się te produkty, miałaś któryś z nich, jak Tobie się sprawdziły? A może masz inne swoje faworyty?Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *